O nas

Czyli jak powstała idea stworzenia CamperClean Polska

Podczas licznych kontaktów handlowych prowadzonych na terenie Europy przez Przedsiębiorstwo Krozmet S.C. specjalizujące się w branży transportu technologicznego , projektów i wykonania kompleksowych węzłów transportowych nawiązaliśmy współpracę z niemiecką firmą Camperclean.

Firma ta zainteresowała nas nowatorskimi rozwiązaniami wyposażania pól kampingowych, przystani żeglarskich ,parkingów w produkowane przez tą firmę urządzenia upraszczające codzienne życie właścicielom kempingów i ich użytkownikom.

Firma Camperclean została założona w 2010 roku i specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach dotyczących wyposażenia kempingów. Głównym produktem jest stacja opróżniająca i czyszcząca popularne kasety toaletowe Dometic i Thetford opracowana i wyprodukowana  na podstawie wiedzy niemieckich inżynierów  i rzemieślników. Produkt wyróżniony nagrodą Camping Prize ADAC 2014. Stacje od 7 lat są intensywnie eksploatowane i instalowane w 14 krajach Europy. Obecnie w Europie działa ponad 250 automatycznych  stacji oczyszczania.

Zaletą tych w pełni automatycznych urządzeń  jest czyste (bezkontaktowe), ekologiczne usuwanie nieczystości z kaset toaletowych co wiąże się z znaczną ilością zmniejszenia użytej wody.

Jesteśmy przekonani, iż powyższe rozwiązania spotkają się z zainteresowaniem ze strony osób zajmujących się tymi tematami i z tego  powodu od 2019 roku zajmujemy się dystrybucją wyrobów  i rozwiązaniami stosowanymi przez firmę Caamperclean na terenie Polski i krajów Europy wschodniej.

Jeżeli chcesz poprawić prestiż swojej firmy i jesteś zainteresowany poprawą zadowolenia z pobytu twoich gości skontaktuj się z nami:

Camperclean Polska

Marcinkowo 63B

11-030 Purda

kontakt@camperclean.pl

www.camperclean.pl

tel.+48 665-345-419